• آریان شیمی
  • آریان شیمی
  • آریان شیمی
  • آریان شیمی
  • آریان شیمی
محصولات آریان شیمی

جیوه نقره ای و جیوه صنعتی

توضيح فارسي : جیوه یک فلز است که به صورت طبیعی به چندین شکل وجود دارد . فلز جیوه یک مایع درخشنده ، نقـــره ای رنگ متمایل به سفید و بی بو می باشد.در صورت گرم شدن به شکل گاز بی بو و بی رنگ در می آید.
جیوه قابلیت ترکیب با ســــایر عناصر مثل کلرین ، سولفور یا اکسیژن تا شکل غیر آلــی ترکیبات جیوه یا نمکها که معمولاً به صورت پودر یا کریستالهای سفید هستند را دارا می باشد.جیوه صنعتی فلزی در بسیاری از لوازم خانگی مانند فشارسنج، دماسنج، و لامپ فلورسنت به کار می رود. جیوه در این لوازم در فضایی محصور شده و باعث ایجاد عارضه ای نمی شود. اما وقتی دماسنج بشکند.

علاوه بر آن جیوه در ترکیب با کربن ترکیبات آلی جیوه را تشکیل می دهد.

یکی از متداولترین آنها متیل مرکوری می باشد که عمدتاً توسط میکرو ارگانیسمهای موجود در آب و خــــــاک تولید می شود . جیوه فلزی برای ساخت گاز کلر و سود سوز آور و نیز در دما سنجهای جیوه ای و پــــــر کننده های دندانپزشکی و نیز در باطریها کاربرد دارد . از نمکهای جیوه گاهی اوقات در تهیه کرمهای ضد آفتاب پوست و کرم های ضد عفــونی کننده و پماد ها استفاده می شود.
جیوه یا سیماب از عنصرهای شیمیایی جدول تناوبی است. نشانه کوتاه آن Hg و عدد اتمی آن ۸۰ است.جیوه یکی از فلزات بوده و تنها فلز مایع در دمای اتاق است سمی است و در ساخت آینه‌ها به کار می‌رود. از دیگر موارد کاربرد جیوه ساخت فشارسنج ها و دماسنجها و همجنین در گونه های از شیرهای صنعتی می باشد.

قيمت ها:

قیمت مصرف کننده   ریال

قیمت   ریال

توضیحات :

جیوه یک فلز است که به صورت طبیعی به چندین شکل وجود دارد . فلز جیوه یک مایع درخشنده ، نقـــره ای رنگ متمایل به سفید و بی بو می باشد.در صورت گرم شدن به شکل گاز بی بو و بی رنگ در می آید. جیوه قابلیت ترکیب با ســــایر عناصر مثل کلرین ، سولفور یا اکسیژن تا شکل غیر آلــی ترکیبات جیوه یا نمکها که معمولاً به صورت پودر یا کریستالهای سفید هستند را دارا می باشد.جیوه صنعتی فلزی در بسیاری از لوازم خانگی مانند فشارسنج، دماسنج، و لامپ فلورسنت به کار می رود. جیوه در این لوازم در فضایی محصور شده و باعث ایجاد عارضه ای نمی شود. اما وقتی دماسنج بشکند. علاوه بر آن جیوه در ترکیب با کربن ترکیبات آلی جیوه را تشکیل می دهد. یکی از متداولترین آنها متیل مرکوری می باشد که عمدتاً توسط میکرو ارگانیسمهای موجود در آب و خــــــاک تولید می شود . جیوه فلزی برای ساخت گاز کلر و سود سوز آور و نیز در دما سنجهای جیوه ای و پــــــر کننده های دندانپزشکی و نیز در باطریها کاربرد دارد . از نمکهای جیوه گاهی اوقات در تهیه کرمهای ضد آفتاب پوست و کرم های ضد عفــونی کننده و پماد ها استفاده می شود. جیوه یا سیماب از عنصرهای شیمیایی جدول تناوبی است. نشانه کوتاه آن Hg و عدد اتمی آن ۸۰ است.جیوه یکی از فلزات بوده و تنها فلز مایع در دمای اتاق است سمی است و در ساخت آینه‌ها به کار می‌رود. از دیگر موارد کاربرد جیوه ساخت فشارسنج ها و دماسنجها و همجنین در گونه های از شیرهای صنعتی می باشد.

نام :

جیوه نقره ای و جیوه صنعتی

عکس کوچک 1 :

files\8061\gallery\product\\timages\50760_200X200.jpg

عکس کوچک 2 :

files\8061\gallery\product\\timages\50760_145X145.jpg

عکس کوچک 3 :

files\8061\gallery\product\\timages\50760_40X40.jpg

عکس اورجینال :

files\8061\gallery\product\\timages\50760.jpg

مايل به سفارش تعداد از اين محصول هستم.

مايل به دريافت اطلاعات بيشتر درباره اين محصول هستم.

نام و نام خانوادگي:

تلفن تماس:

پست الكترونيك:

توضيحات:

جهت ثبت ییام، این کد را وارد کنید :

8018

آریان شیمی

Copyright © 2012 www.naserkhosro.com rights reserved

طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت نمایشگاه مجازی