• آریان شیمی
  • آریان شیمی
  • آریان شیمی
  • آریان شیمی
  • آریان شیمی
محصولات آریان شیمی

سیترات سدیم |تری سدیم سیترات|

سیترات سدیم |تری سدیم سیترات|

توضيح فارسي : یک ترکیب شیمیائی که نمک سدیم اسیدسیتریک محسوب می‌شود. این نمک بافری است که فلزات را جذب می‌کند و در اشکال بی‌آب و آب‌دار یافت می‌شود. شکل متبلور این نمک از تبلور محلول آبکی آن به دست می‌آید. شکل بی‌آب این نمک به میزان ۵۷ گرم و شکل دوآبهٔ آن به میزان ۶۵ گرم در هر ۱۰۰ میلی‌لیتر آب ۲۵ درجه سانتی‌گراد قابل‌حل است. از این نمک به عنوان بافر در تولید نوشابه‌های گازدار (کربناته) ، به عنوان ناظم اسیدیته در مرباها ، به عنوان پف‌کننده در خامه و به عنوان امولسیون کننده در پنیرهای فرآیند شده استفاده می‌شود.

____________________________________________

همچنین برای ممانعت از ترسیب مواد جامد شیرهای تغلیظ شده در حین ذخیره‌سازی در انبار از این نمک استفاده می‌شود. این نمک با ترکیبات آهن و کلسیم واکنش کرده و با جذب فلزات کلسیم و آهن باعث تشکیل ترکیبات پیچیده می‌شود. حد مجاز مصرف سیترات سدیم ۰/۱ تا ۰/۲۵ درصد است
____________________________________________

معرفی کوتاه محصول : سیترات سدیم نمک سدیم اسید سیتریک است. در این مفهوم ، شبیه به سیترات کلسیم. , مانند اسید سیتریک ، ترش مزه است ، و همچنین داشتن طعم شور ، مانند نمکهای دیگر. همین دلیل ، سیتراتهای مانند سدیم و سیترات کلسیم هستند که معمولا به عنوان نمک ترش شناخته شده (گاهی اوقات ، مردم مراجعه به اسید سیتریک به عنوان نمک ترش). استفاده مي كنند.
عمدتا به عنوان افزودنی غذایی ، که معمولا برای طعم و یا به عنوان ماده نگهدارنده استفاده می شود .

تری سدیم سیترات دارای فرمول مولکولی Na3C6H5O7 است و عمدتاً از آن به سیترات سدیم یاد می‏شود. یک ماده غذایی افزودنی است که معمولاً به عنوان طعم دهنده و یا نگهدارنده مورد استفاده قرار می‏گیرد. تری سدیم سیترات عامل اصلی به وجود آوردنده طعم خاصی در انواع نوشابه است. استفاده از آن به عنوان یک طعم دهنده در نوشابه‏های غیر الکلی و آبمیوه‏ها و همچنین نوشابه‏های انرژی‏زا متداول است. تری سدیم سیترات برای کنترل اسیدیته در برخی مواد مانند دسر ژله‏ای و تنظیم PH به کار می‏رود.

بهترین مارک

قيمت ها:

قیمت مصرف کننده   ریال

توضیحات :

یک ترکیب شیمیائی که نمک سدیم اسیدسیتریک محسوب می‌شود. این نمک بافری است که فلزات را جذب می‌کند و در اشکال بی‌آب و آب‌دار یافت می‌شود. شکل متبلور این نمک از تبلور محلول آبکی آن به دست می‌آید. شکل بی‌آب این نمک به میزان ۵۷ گرم و شکل دوآبهٔ آن به میزان ۶۵ گرم در هر ۱۰۰ میلی‌لیتر آب ۲۵ درجه سانتی‌گراد قابل‌حل است. از این نمک به عنوان بافر در تولید نوشابه‌های گازدار (کربناته) ، به عنوان ناظم اسیدیته در مرباها ، به عنوان پف‌کننده در خامه و به عنوان امولسیون کننده در پنیرهای فرآیند شده استفاده می‌شود. __________________________________________ همچنین برای ممانعت از ترسیب مواد جامد شیرهای تغلیظ شده در حین ذخیره‌سازی در انبار از این نمک استفاده می‌شود. این نمک با ترکیبات آهن و کلسیم واکنش کرده و با جذب فلزات کلسیم و آهن باعث تشکیل ترکیبات پیچیده می‌شود. حد مجاز مصرف سیترات سدیم ۰/۱ تا ۰/۲۵ درصد است __________________________________________ معرفی کوتاه محصول : سیترات سدیم نمک سدیم اسید سیتریک است. در این مفهوم ، شبیه به سیترات کلسیم. , مانند اسید سیتریک ، ترش مزه است ، و همچنین داشتن طعم شور ، مانند نمکهای دیگر. همین دلیل ، سیتراتهای مانند سدیم و سیترات کلسیم هستند که معمولا به عنوان نمک ترش شناخته شده (گاهی اوقات ، مردم مراجعه به اسید سیتریک به عنوان نمک ترش). استفاده مي كنند. عمدتا به عنوان افزودنی غذایی ، که معمولا برای طعم و یا به عنوان ماده نگهدارنده استفاده می شود . تری سدیم سیترات دارای فرمول مولکولی Na3C6H5O7 است و عمدتاً از آن به سیترات سدیم یاد می‏شود. یک ماده غذایی افزودنی است که معمولاً به عنوان طعم دهنده و یا نگهدارنده مورد استفاده قرار می‏گیرد. تری سدیم سیترات عامل اصلی به وجود آوردنده طعم خاصی در انواع نوشابه است. استفاده از آن به عنوان یک طعم دهنده در نوشابه‏ های غیر الکلی و آبمیوه‏ ها و همچنین نوشابه‏ های انرژی‏ زا متداول است. تری سدیم سیترات برای کنترل اسیدیته در برخی مواد مانند دسر ژله‏ای و تنظیم PH به کار می‏رود.

نام :

سیترات سدیم |تری سدیم سیترات|

عکس کوچک 1 :

files\8061\gallery\product\\timages\49396_200X200.jpg

عکس کوچک 2 :

files\8061\gallery\product\\timages\49396_145X145.jpg

عکس کوچک 3 :

files\8061\gallery\product\\timages\49396_40X40.jpg

عکس اورجینال :

files\8061\gallery\product\\timages\49396.jpg

مايل به سفارش تعداد از اين محصول هستم.

مايل به دريافت اطلاعات بيشتر درباره اين محصول هستم.

نام و نام خانوادگي:

تلفن تماس:

پست الكترونيك:

توضيحات:

جهت ثبت ییام، این کد را وارد کنید :

2377

آریان شیمی

Copyright © 2012 www.naserkhosro.com rights reserved

طراحی وب سایت و بهینه سازی سایت نمایشگاه مجازی